Slovakya Tüm Gücüyle Hırvatistan Karşısında

Hırvatlar evlerinde Slovakları yenmek istiyor.
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Avrupa Şampiyonası finallerine katılacak olan ülkelerin belirlenmesine az bir süre kala kimi son maçlar daha da ilginç hallere gelmeye başladı. E Grubu’nun lideri Hırvatistan son maçında üçüncü sıradaki Slovakya’nın karşısına çıkacak. Her iki takım adına önemli bir maç. Bu mücadele Hırvatistan’ın gruptaki son karşılaşması olacak. Puan kaybı yaşaması halinde Macaristan ve Slovakya tarafından geçilme ihtimali var. Slovakya puan kaybederse hem son maçını kazanması hem de Macaristan’ın Galler’e kaybetmesini bekleyecek ki ikinci olarak Avrupa Şampiyonası vizesi alabilsin. Maçın Hırvatistan’da oynanacak olması Slovakya adına büyük bir dezavantaj. Zaten gruplarda bir Galler’e bir de Hırvatistan’a mağlup olmuşlardı. İki takımın da galibiyet istediği maçın oldukça yüksek bir seyir zevki ve bahisçiler için kazancı olacağını şimdiden biliniyor.

  • Dünya ikincisi olmasının ardından Hırvatistan büyük bir düşüş gösterdi. Takım yavaş yavaş yeniden toplanıyor gibi görünse de 2 yıl önceki hallerinin oldukça gerisindeler. Yine de bu haftaki maçı kazanacak güçteler. Zira Hırvatistan bugüne kadar Azerbaycan, Macaristan gibi beklenmedik maçlarda puan kaybetti. Slovakya ise kazanması beklenen ve Avrupa Şampiyonası açısından en önemli karşılaşma
  • Deplasmanda oldukça zorlu bir maça çıkacak olan Slovakya şu an Galler’e kaybettiği 5 puana oldukça yanıyordur. Macaristan’dan bir maç ve 2 puan eksiği olan Slovakya son maçında evinde büyük ihtimalle Azerbaycan’ı mağlup edecek. Ne var ki Hırvatistan’a yenilmesi halinde Galler’in Macaristan’dan puan koparması dışında turnuva vizesi almasını sağlayacak bir ihtimal bulunmuyor.
  • Hırvatistan hiçbir zaman sürekli atak oynayan bir takım olmadı. Dünya Kupası’nda da finale gidene kadar çoğunlukla penaltılar veya uzatmadaki goller sayesinde tur atladılar. Slovakya karşısında da sürekli atak oynamayacaklar sadece istedikleri golü atana kadar baskı yapacaklardır. Ardından da Slovakya’ın hata yapıp başka gol yemesini bekleyeceklerdir. Tabi bu durumda en önemli soru Hırvat defansının hata yapıp yapmayacağı. Zira aynı taktik Azerbaycan maçında büyük soruna yol açmıştı.
  • Slovakya için galibiyet dışında hiçbir sonuç Avrupa Şampiyonası’na katılmalarını garantilemiyor. Bu sebepten sürekli atak oynamaya ve rakibin ataklarını kesmeye çalışacaklardır. Fakat, bu derece yoğun kondisyon gerektiren oyun özellikle son dakikalarda sorun yaratır. Bir de öncesinde gol yemiş olurlarsa Slovakya’nın işi daha da zorlaşır.
Hoş Geldin Bonusları

5000 TL Hoşgeldin Bonusu

1200 TL Hoşgeldin Bonusu

1500TL Hoşgeldin bonusu

2000TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu