Fener Gol Atarsa Kasımpaşa’yı Yener

Fener'e galibiyet için gol lazım.
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Geçen haftanın son maçında lig sonuncusu Kayserispor ile karşılaşan ve liderlik şansını bu mücadelede mağlup olarak elinin tersi ile iten Fenerbahçe şimdi de haftanın ilk maçında Kasımpaşa karşısında. Sarı lacivertliler bu hafta galip gelerek üç puan almayı ve lig yarışından fazla da kopmamayı planlıyor. Lige iyi bir başlangıç yapamasa da sonrasında toparlanan ancak hala tam istediği yerde bulunmayan Kasımpaşa ise Fenerbahçe’den en az bir puan almak istiyor. Kasımpaşa’nın bu hafta içi en büyük sorunu Quaresma’nın takımda olmayacak olması. Portekizli futbolcunun özellikle Fenerbahçe maçlarındaki performansı hala birçok futbolseverin aklında. Fenerbahçe iyi ataklar geliştirmesine karşın gol atamadığı için genelde puan kaybediyor. Bu hafta şayet gol atmayı becerirse sonrasında işi daha da kolaylaşır.

  • Geçen hafta direkleri döven ve ardından kalesinde gördüğü golü eşitleyemeyen Fenerbahçe sezonun en büyük şokunu yaşarken, sürpriz skora bahis oynayanları mest etti. Ancak bu hafta hem evinde maça çıkacak olması hem de puan tablosunda fazla da geriye düşmek istememesi sebebiyle sarı lacivertliler daha baskın bir oyun ile sahada yer alacaktır. Yine de Fener’in esas sorunu gol atamamak olduğundan sonucun ne olacağı da belli olmaz.
  • Sezona iyi başlayamasa da sonradan aldığı puanlar ve bu sezon Süper Lig’de bütün takımların puan kayıplarını baştan yaşaması sayesinde orta sıralara çıkan Kasımpaşa yine Avrupa Ligi’ne gidebilme durumundan oldukça uzakta. Takımın geçen yıl sattığı oyuncuların yerine aynı kalitede futbolcu alamayışı da bu durumun başlıca nedenlerinden. Ancak mevcut kadrosu ile de Kasımpaşa Fenerbahçe’ye direnç gösterebilir.
  • Fenerbahçe’nin en büyük sorunu gerçek anlamda bir golcüsünün olmaması. Her ne kadar Vedat Muriqi golcü gibi gözükse de daha çok yanındakilere gol attırmaya yaracak bir özelliği var. Bu hafta Fenerbahçe maçı yine baştan sağlam tutacaktır ancak Vedat ile birlikte takımdan en az 2 oyuncunun da gol yollarını aşındırması şart.
  • Kasımpaşa oyunu dengede tutmak istese de Fenerbahçe’nin bu kadrosuna karşı işi zor. O yüzden oyunu daha çok kendi ceza alanı ile yarı sahasında kabul edip, rakipten aldığı toplar ile hızlı gol pozisyonuna girmeye bakacaktır. Şayet Kayserispor gibi biraz da şansı olursa istediği puan ya da puanları alabilir.
  •  
Hoş Geldin Bonusları

5000 TL Hoşgeldin Bonusu

1200 TL Hoşgeldin Bonusu

1500TL Hoşgeldin bonusu

2000TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu