Başakşehir - Denizlispor bahis tahminleri

Written by


Kemal Çetin

Geçen sene şampiyon olduktan sonra bu sezona hiç beklenmedik bir şekilde kötü başlayan Başakşehir her ne kadar son maçlarında iyi bir performans gösterse de Beşiktaş’a yenilmekten kurtulamadı. 13 puan ile altıncı sırada bulunan son şampiyon bu hafta düşme hattında bulunan ve sadece bir galibiyeti olan Denizlispor’u ağırlayacak. Hafta içi İngiltere’de Şampiyonlar Ligi kapsamında oynanan maçta Manchester United’a farklı yenilen Başakşehir, bugün Denizlispor’u yenerek bir nevi lige döndüğünü göstermek isteyecektir. Sezonu oldukça kötü bir şekilde geçiren ve şu an için kümeden düşme ihtimali en yüksek takımlardan biri olarak görülen Denizlispor bir çıkış peşinde ancak bunu Başakşehir karşısında başlatması oldukça güç.

Tahmin: 2,5 Üst

Başakşehir - Denizlispor, Süper Lig, 28/11/2020 - Cumartesi / 16:00

  • Şampiyonlar Ligi’nde artık havlu attığı görülen ve Avrupa Ligi’ne kalması da oldukça zor olan Başakşehir artık lige döndüğünü kesin olarak göstermek zorunda. Bunun için de kaldığı yerden devam etmeli. Her ne kadar Beşiktaş karşısında mağlup olsa da Başakşehir bu hafta Denizlispor’u yenebilecek güçte.
  •  
  • Türkiye Kupası’nda sahasında 2. Lig takımı Turgutluspor’a karşı beklenmedik bir yenilgi alan Denizlispor’da kötü gidişatın faturası Hırvat teknik direktör Robert Prosinecki’ye kesildi. Henüz bir teknik direktör bulamayan Denizlispor Başakşehir maçına da yardımcı antrenör ile çıkacak. Morallerin oldukça düşük olduğu Denizlispor’un bu hafta sahada nasıl bir oyun sergileyeceği bilinmiyor.
  •  
  • Rakibinin hem moralsizliğinden hem de teknik anlamda kötü olmasından yararlanacak olan Başakşehir oyunu hızlıca domine edecektir. Orta sahanın kontrolünü kısa sürede eline alması beklenen Başakşehir, ileri uç oyuncularına da hızlıca top çıkarıp kısa sürede bir gol atmak isteyecek ve maçı da farklı kazanmaya çalışacaktır.
  •  
  • Denizlispor bu hafta deplasmanda sürekli defans yaparsa beraberlik için az bir şansı olur. Yine de rakibinin kalesinde yaratacağı tehlikelerin birkaçının gol olmasını engellemesi, özellikle duran top organizasyonlarında oldukça zor. Denizlispor’un bu hafta belki de tek başarısı rakip kalenin ağlarını sarsması olacaktır.

Başakşehir ile Denizlispor arasındaki karşılaşmada ev sahibi ekibin farklı bir galibiyet alması beklenmeli. Denizlispor’un gol atması düşünülmediği için karşılıklı gol ihtimali oldukça düşük. Toplam gol ise 2,5 üstü olur. Maçta kırmızı kart çıkmazken gollerin en az birinin duran top organizasyonundan olması beklenmeli.

Hoş Geldin Bonusları

5000 TL Hoşgeldin Bonusu

1200 TL Hoşgeldin Bonusu

1500TL Hoşgeldin bonusu

2000TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu